Jesteśmy dumni, że w naszej pracy
najważniejszy jest człowiek.

antyszkoda.pl

 

Zdecydowana większość osób poszkodowanych w wypadkach, nigdy nie stara się uzyskać należnego odszkodowania! Dlaczego tak się dzieje?

Ofiary wypadków w zdecydowanej większości są całkowicie nieświadome swoich praw oraz obowiązków ubezpieczyciela wynikających z umowy, która ich wiąże. Taki stan rzeczy stanowi doskonałe pole do nadużyć ze strony instytucji finansowych.

Brak wiedzy o tym, że istnieje możliwość uzyskania dodatkowego odszkodowania bezpośrednio od sprawcy wypadku lub instytucji, która dopuściła się zaniedbań przez które poszkodowany uległ wypadkowi, stanowi jeszcze większy procent.

Powierzając nam swoją sprawę dajemy każdemu Klientowi gwarancję odzyskania najwyższego odszkodowania, jakie aktualnie mu przysługuje. Bez względu na przyczynę wypadku, bez względu na to czy byłeś pasażerem czy bezpośrednim uczestnikiem możemy odzyskać nawet 120 000 zł za każdy uraz.

Naszym Klientom gwarantujemy:

  • najwyższych standardów obsługi
  • szybkość działania
  • wysoką skuteczność
  • najwyższe przysługujące odszkodowanie

 

Dlatego nie czekaj. Twoje odszkodowanie, to duże pieniądze, które mogą szybko znaleźć się na Twoim koncie. Wykorzystujemy jedyne sprawdzone metody, które opracowaliśmy przez lata działalności na terenie naszego kraju oraz całej Unii Europejskiej.

Jesteśmy często świadkami sytuacji, kiedy zaraz po zdarzeniu agent ubezpieczeniowy podpisuje z klientem ugodę, zapewniając mu minimalną kwotę odszkodowania. Czas zakończyć te praktyki, zapewnij sobie godną rekompensatę za poniesioną szkodę. Zgłoś sprawę, a wygramy nawet kilkaset tysięcy złotych.